PAR MAKİNE’YE HOŞ GELDİNİZ

2014’ten bugüne güvenle

Tekstil Makine Yedek Parça sektöründe öncü bir firma olan Par Makine, alanında uzman mühendisleri, deneyimli satış ekibi ile birlikte satış öncesi ve sonrasında sizlere teknik destek sağlar. Sürekli gelişen ve büyüyen firmamız müşteri memnuniyetini önemsiyor ve müşterilerimiz için her zaman daha iyisi hedefi ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Par Makine olarak her zaman müşterilerimize en hızlı ve doğru çözümleri sunmaktayız.

Biz Kimiz?

2014 yılı itibari ile makine üretimine başlayan PAR MAKİNE 14 kişilik teknik elemanı ve 6 kişilik satış ekibi ile üretim – satış organizasyonunu sağlamaktadır. İhracatını yaptığımız ülkeler arasında başta Mısır olmak üzere çeşitli Afrika ülkeleri ile diğer pazarlarda da yer edinen firmamız Rusya’nın çeşitli bölgelerine de ihracat yapmakla birlikte global piyasada marka olmayı hedeflemektedir.

Son yıllarda çeşitli sektörleri de bünyesine dahil eden PAR MAKİNE BARMAG -ICBT-AIKI-RPR-GUIDICI Texture Makineleri ile birlikte BÜKÜM makinelerinin de yedek parçalarının ithalatını yapmakta ve Türkiye çapında bu parçaların dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Tüm ramöz makinelerinin raylarının revizyonu, rayı, zinciri, zincir baklası, en açma mil somunları, tüm ray içi ve zincir üstü kaydırıcı kömürleri, besleme fırçaları ve tekerlekleri, iğne taşıyıcıları, kenar kilitleyicileri, zincir dişlileri, ramöz girişlerin kumaş açıcıları ve fotoselleri, kenar kesme, orta kesme, ortalayıcı ünitelerinin üretimi firmamızda profesyonel olarak yapılmaktadır.

Üretim portföyümüzde Rotasyon ve Düz Baskı Makinelerinin çelik ve pu sıyırıcıları, silgi ve rakle taşıyıcı alüminyum profilleri, kovanları ve kilitleyicileri, kaydon ve kesikli kaydon rulmanları, boya pompaları, düz rakle parçaları, kurutma fileleri ve blanketleri de bulunmaktadır.

PAR MAKİNE aynı zamanda MERROW Dikiş Makinelerinin de yedek parça satışını yapmakta olup, bakım ve servisliğini de üstlenmektedir. INDERLE IDL-70 serisinin Türkiye’de tek satıcısıdır.